Croatis

Orczyca, Wojownik, therańska Generał. Urodziła się na Therze i przemierzyła niemal całe imperium, wiodąc swój VIII Legion od zwycięstwa do zwycięstwa. Ogniście rude włosy zaplata w długi warkocz, sięgający za łopatki. Rzadko kiedy pokazuje się publicznie, nie mając na sobie ciężkiego, srebrnego pancerza.

Ostatnio (1500 TH) przybyła do Powietrznej Przystani ze swoim Legionem, a sława niezwyciężonej pozwala przypuszczać, że zdoła raz jeszcze narzucić therańskie jarzmo Barsawii. Przybywszy na miejsce okazała pogardę napotkanym oficjelom, nie mogąc pojąć, jak przez 30 lat mogli pozwolić tej prowincji na niezależność. Z radością rozpoczęłaby wojenną kampanię, w której złamałaby opór Barsawii.

Jej ostatecznym celem jest poprowadzenie zwycięskiej armii do skarbców Throalu. Stara się przetrwać w morzu intryg i nie okazuje otwartej nienawiści wobec Gubernatora Kyprosa i Admirał Tularch, zgadzając się z ich decyzjami. Jednocześnie spiskuje po cichu, dążąc do realizacji swoicch celów. Źródło: Księga Mistrza Gry s24

postacie/croatis.txt · ostatnio zmienione: 2015/08/18 12:06 przez gerion
[unknown link type]Do góry
Magus RPG