Fabularyzowana kampania

W tym miejscu opisuję dzieje grupy adeptów - bohaterów, jakich stworzyli moi gracze. Wpadłem na pomysł, lata temu,żeby rozpocząć eksplorować świat gry bohaterami całkowicie odciętymi od informacji z bieżącego świata. Bohaterami odizolowanymi, a więc urodzonymi i wychowanymi w kaerze.

Pierwsze postacie - adepci z Kaeru Nadzieja, opuścili swe schronienie jesienią roku 1475 TH. Macie przed sobą sfabularyzowany spis przygód, które przeżywały postacie w świecie Earthdawna. Przygody są opisane w formie epizodów, lecz tworzą kampanię, dopasowaną do upodobań graczy i moich, do dyscyplin adeptów i mojej wizji Barsawii.

Jest to nic innego jak zapis większości sesji, jakie spędziliśmy grając w Przebudzenie Ziemi. Zaczynaliśmy w 2002 roku i gramy nadal z różną częstotliwością. W świecie Earthdawna upłynęło w tym czasie nieco więcej lat, o czym można się dowiedzieć czytając poniższy zapis kampanii.

Najstarsze wydarzenia i początki egzystencji w świecie Earthdawna, opisane są na początku. Im niżej w hierarchii strony, tym bardziej zbliżamy się do współczesnych czasów.

Część Pierwsza - Wyjście z Kaeru

Pierwsza część kampanii, od chwili wyjścia z Kaeru 24-09-1475 TH do pojmania przez Ponury Legion 19-10-1476 TH. Pod jej koniec zmieniliśmy edycję z 1 na 2. Rozpoczynaliśmy chyba w 2002 roku (aż tak dobrze nie pamiętam)

Część Druga - Indrisańska Przygoda

Druga część kampanii: Indrisańska Przygoda. Rozpoczęła się z chwilą sprzedania adeptów wysłannikowi paszy miasta Vaniri 26-10-1476 TH a zakończyła 02-05-1497 TH. Poniżej znajdziecie opis wszystkich sesji, jakie odbyły się w tym czasie.

Część Trzecia - Nieznana Barsawia

Trzecia część kampanii: Nieznana Barsawia. Rozpoczyna ją cykl przygód, gdzie bohaterowie żegnają Indirsę i wracają do rodzinnej Barsawii, po dwudziestu latach nieobecności.

Część Czwarta - Rozplątywanie wątków

Kolejna część kampanii zaczyna się z rokiem 1499 TH, po powrocie Kiaura do Barsawii.

kampania/spis_tresci.txt · ostatnio zmienione: 2018/02/05 17:06 przez gerion
[unknown link type]Do góry
Magus RPG